DJ na wesele

Z nami ten wieczór będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Impreza dostosowana do Waszych potrzeb

Wesele to jedna z najważniejszych jak i najpiękniejszych uroczystości w życiu każdej Pary Młodej. Zdajemy sobie sprawę, że impreza tego typu musi być zorganizowana perfekcyjne, a każdy szczegół dopięty na ostatni guzik.

Wybierając Nasze usługi macie gwarancję świetnej zabawy, repertuar muzyczny złożony z największych hitów oraz niezawodny sprzęt z najwyższej półki.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Przebieg wesela, repertuar, a także dekoracja światłem ustalane są zgodnie z preferencjami Pary Młodej. 

Większość wesel prowadzimy w duecie DJ + wodzirej. Z doświadczenia wiemy, że taki zestaw dużo lepiej się sprawdza niż prowadzenie imprezy przez jedną osobę. Zresztą – co dwie głowy to nie jedna 🙂

Plan wesela

Plan wesela ustalany jest zawsze indywidulanie, podczas spotkania omówimy scenariusz Waszego przyjęcia według Waszych preferencji oraz sugestii. W razie wątpliwości doradzimy. 

Najczęściej powtarzającymi elementami na naszych weselach są:

  • Powitanie Pary Młodej oraz gości
  • Pierwszy toast oraz wspólne zaśpiewanie „Sto lat”
  • Pierwszy taniec Nowożeńców
  • Zabawa zapoznawcza i zaproszenie gości do tańca
  • Podziękowania dla rodziców
  • Oczepiny – taktowne i kreatywne zabawy ustalane wcześniej z Parą Młodą

Muzyka

Muzyka na weselu jest nieodłącznym elementem, który wpływa na nastrój i atmosferę całego wydarzenia. Właściwie dobrana i dobrze zagrana muzyka może sprawić, że każdy będzie się świetnie bawił, tańczył i zapamiętał to wyjątkowe wydarzenie na długo.

Dobry DJ powinien być elastyczny i dostosować się do potrzeb gości, grając utwory, które będą odpowiadać różnym gustom muzycznym. Powinien również umieć czytać publiczność i dostosowywać muzykę do aktualnego nastroju na parkiecie. DJ jest również odpowiedzialny za utrzymanie odpowiedniego tempa i energii na weselu, tak aby goście byli zawsze w ruchu i nie opuszczali parkietu.

Poniżej przedstawiam listę najczęściej granych przez nas utworów na weselach. Jest to lista podglądowa, w swojej dyskografii posiadamy o wiele więcej utworów, a repertuar muzyczny zawsze ustalamy z Parą Młodą. 

Weseliada

Przedstawiamy Wam nasz  autorski program „Weseliada” nawiązujący do kultowego już teleturnieju, owianego legendarnymi żarcikami prowadzącego.  Dzięki nam możecie przenieść słynną Familiadę na parkiet Waszego wesela, uczestnikami będą Wasze rodziny, a pytania ułożone  zostaną przez Was! 

Pytania i odpowiedzi będą wyświetlane na telewizorze lub z projektora, nie zabraknie również „grzybka” za pomocą którego wyznaczymy kolejność odpowiedzi.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej opcji. Dzięki niej Wasze wesele stanie się jeszcze bardziej wyjątkowe.

Atrakcje dodatkowe

Wykonujemy na życzenie dodatkowe usługi mogące urozmaicić Waszą imprezę.

Zadzwoń lub napisz

507 560 078

info@mar-sound.pl

DJ Marcin / DJ + Wodzirej/konferansjer. Profesjonalnie i z klasą!